svētdiena, 2023. gada 19. februāris

Slimošana - tie nav joki...

Slimošana - tie nav joki.
Skaties, sevi nepārmoki! 


(rindas no dzejoļa, kuras autoru man neizdevās atrast)


Janvārī atjaunojām vitamīnu krājumus, kas noveda pie neplānotas internetaptieku testēšanas. Līdz šim bija viena, kurā  veicu pasūtījumus vairākkārt, bet šoreiz ieskatījos arī citu atlaidēs, tāpēc beigās man pienāca četras paciņas: no menessaptieka.lv/benu.lv/internetaptieka.lv/ un azeta.lv/.


(attēls no pixabay.com)

Aicinu kopā aplūkot, ko saistošu tās piedāvā šomēnes. Tālāk tekstā, uzspiežot uz adreses, atvērsies konkrētais produkts. Katrai aptiekai savi īpašie mēneša piedāvājumi, bet nejauši acīs iekrita D vitamīns. Kā zināms, Latvijā to rekomendē papildus lietot visu gadu, jo saules mums par maz, bet šī vitamīna trūkums diezgan nelabvēlīgi ietekmē mūsu veselību. Noteikti iesaku nodot asins analīzes. Pati esmu piedzīvojusi situāciju, kad analīžu rezultāti uzrādīja ļoti drūmu ainu D vitamīna ailītē, tad lietoju recepšu medikamentu. Kuri bezrecepšu ir vislabākie, nezinu. Mans ģimenes ārsts ieteica "Nateo", bet ir dzirdēts, ka ārstiem liek reklamēt kādu konkrētu zīmolu, tāpēc - bez komentāriem, kaut internetaptieku apskatā iesprauksies gan "Nateo", gan "Livol" tikai tāpēc, ka, pētot februāra akcijas, šie abi ir pamanāmākie. 

Nateo D3 vitamīns 4000, 60 kapsulas. Trijās no četrām pieminētajām aptiekām šobrīd šim vitamīnam ir atlaide. Visizdevīgāk (­­€ 10.00) šobrīd iegādāties Azeta.lv. Bezatlaižu apstākļos vislētākā cena šim produktam ir internetaptieka.lv.

Livol Extra D vitamīns 2000, 120 gb. Un, lai būtu vasarīgāk, paņemsim to, kas ar upeņu garšu. Līdzīgi, kā ar "Nateo", arī šim tikai vienā nav atlaides. Visizdevīgāk (€ 11.39) šobrīd iegādāties benu.lv. Bezatlaižu apstākļos lētākā cena ir Azeta.lv.

Organismam svarīgs ir arī magnijs. Pētot akcijas, iekrīt acīs "Magvit".

Magvit Plus, 42 tabletes. Arī šeit trīs aptiekās ir atlaides, vispatīkamākā (tikai € 7.69) - Azeta.lv. Šajā internetaptiekā arī bez atlaides būtu vislētākā cena.

Vēl palūkojos, cik maksā gremošanas sistēmas glābējas - "oglītes", šoreiz gan 20 gb. kapsulu formātā. Jāsaka, te visās nav pieejami vieni un tie paši medikamenti. Piemēram, Jonax aktivētās ogles kapsulas ir tikai menessaptieka.lv. Šobrīd tām ir atlaide (€ 4.07). Sorbex granulētās ogles kapsulas ir benu.lv un Azeta.lv (šeit šobrīd 5% atlaidīte - € 4.74). Šāda tipa produkta lētākā cena ir internetaptieka.lv, kur 300mg aktivētās ogles kapsulas maksā € 3.59.

Noslēgumā vēl "pabūros" plāksteru piedāvājumā, Piemēram, "Urgo". Katrā no aptiekām ir padsmit piedāvājumu. Šobrīd menessaptieka.lv ir 30% atlaide jebkuram no šo plāksteru veidiem. Pamanu arī "Compeed" plāksterus. Tādi mani ir glābuši, kad papēži noberzti līdz asinīm, taču jāvelk augstpapēžu kurpes. Arī tiem šajā internetaptiekā ir 30% atlaide. Īpaši pagodināti Compeed plāksteri aukstumpumpām, jo tiem ir atlaides arī divās citās aptiekās, līdz ar to lētākā cena tiem ir Azeta.lv - tikai € 11.19.

Pasūtījumus no "Mēness aptiekas" un "Benu aptiekas" izņēmu aptiekās. Pasūtījuma apstrādes un piegādes laiks bija identisks, vienīgi "Benu aptieka" bija daudz ekonomiskāk iepakojusi, kamēr "Mēness aptiekai" viss šļūkāja pa kasti. Visātrāk pirkums (nu jau pirkumi, jo februāra sākumā bija vēl viens pasūtījums) pienāk no "Internetaptiekas.lv" - viendien pasūti, nākošajā saņem. 

Bezmaksas piegādes no pirmā centa ir tad, ja pakaļ pirkumam dosies pats uz "Mēness aptieku", "Benu" un  "Internetaptieku", kā arī pasūtījumiem uz "Smartpost Itella" no "Mēness aptiekas" vai "Internetaptiekas". Diezgan līdzīgi bija ar "Azetu".

Visiem labu veselību!
Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru